درباره ما

درباره ما


آرتین آنلاين یک فروشگاه اینترنتی عرضه ی دست ساخته های هنری است که به مدد همکاری مستمر و صمیمانه با هنرمندان بر خود می بالد که با در نظر گرفتن سه اصلِ تنوع محصولات هنری، کیفیت آثار و گستردگی خدمات آنلاین فروشگاهی، گامی هر چند کوچک در تحقق رشد و بالندگی اقتصاد هنری در سرزمین مان بردارد .
این مجموعه تمامی دست ساخته های هنرمندان خلاق و کاربلد را در عالی ترین و منصفانه ترین شرایط ، به دست شما هنردوستان ارجمند و فهیم می رساند و امیدوار است با همراهی شمایان چرخه ی این اتفاق مبارک را کامل سازد .
از دیگر اهداف این مجموعه تاسیس و راه اندازی فروشگاه های عرضه دست ساخته ها و آثار هنری در نقاط مختلف است. همچنین مشارکت با مجموعه فعالان مرتبط در این حوزه مانند فروشگاه های عرضه گل، کافی شاپ ها، کتابفروشی ها و مراکز تجاری مختلف جهت عرضه گسترده تر این آثار در نقاط مختلف شهرها و در فروشگاهها که این امر می تواند تکمیل کننده خدمات آنان باشد .
آرتین آنلاین همچنین با تکمیل کردن بانک اطلاعاتی خود در سرتاسر کشور ضمن شناسایی و رصد هنرمندان فعال و خلاق در این حوزه در نظر دارد برای جامعیت خدمات خود از تمامی فعالان در این عرصه دعوت به همکاری نماید و ضمن پذیرش شعبات و نمایندگی ها در استانهای مختلف، پل امنی باشد میان هنرمندان و مردم.
همچنین این مجموعه ضمن همکاری با نهادها و ارگانهای غیر دولتی در نظر دارد تا با گسترش فعالیت های خود به اقتصاد هنری به ویژه حرفه هنرمندان کمک شایانی نماید.
آرتین آنلاین آمده است تا ضمن حفظ مقام هنرمندان و حمایت همه جانبه از آنان ، بار دیگر محیط خانه و کار ایرانیان را با ارائه آثار هنری تزیینی و کاربردی گرمتر  و افق های پیشرو را روشن تر از قبل نماید.